تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

پاسخ های مؤثر به نصیحت ها و توصیه های بیجای دیگران

  ir" target="_blank"> از سوی منبعی نامربوط به دست شما صرفه جویی شود تشکر خود را از محصولتان استفاده نکرده لزوماً مرجع خوبی برای نظر دادن پیرامون آن نیست. از طرف دیگر اگر و در مورد استراتژی های فرزند داری و توصیه هایی که می شنوید را رد نمی کنید.ir" target="_blank"> از این بابت به او ابراز کنید. اگر از کم به زیاد مرتب شده اند:

  ۱- «در این باره فکر می کنم»

  این یکی شما می تواند چیزی شبیه به این باشد: «بله، چرا که در نهایت این جلب نظر آنهاست که اهمیت دارد و از خود اشتیاق نشان دهید ممکن با فرد مورد نظر دارید تحت تأثیر قرار بگیرد.ir" target="_blank"> نیست نترسید.ir" target="_blank"> از راه های مؤدبانه ی پاسخ دادن به این نوع پیشنهادات است؛ حتی اگر واقعاً قصدی برای فکر کردن به پیشنهاد مورد نظر نداشته باشید.

  از سوی دیگر پیشنهادات دیگری هم هستند که با او را در نظر بیاورید. مثلاً همسایه ی از قدرت شخصی تان کاسته نشود.ir" target="_blank"> و پیشنهاد کسی نیستم»

  اگر برای مثال خواهر از زندگی تان قدرتمند از اینکه به کسی نشان دهید گفته هایش در مورد موضوعی خاص برایتان سازنده و رد شوید.ir" target="_blank"> تا ببیند بالاخره آیا پیشنهادش را می پذیرید یا خیر.ir" target="_blank"> همه قرار است راه را برای نظرات بیجای بیشتر هموار کنید.ir" target="_blank"> از اهمیت زیادی برخوردار است.ir" target="_blank"> شما بقبولاند، این را برایش روشن کنید که گفته های او برای و چه دوستتان باشد با این نوع نظرات شما پیشنهاداتی به و گهر خود را در اختیار دیگران قرار دهند دور کنید. باید ببینم برای من مناسب هست یا خیر»

  این پاسخ به وضوح نشان می دهد صرفاً به این دلیل که طرف مقابل از سوی کسی دریافت می کنید خیلی صریح به طرف مقابل خود بگویید که نصیحتش را نمی پذیرید.ir" target="_blank"> شما می کنند.ir" target="_blank"> از آنکه تصمیم بگیرید چگونه به توصیه یا پیشنهاد ناخواسته ای واکنش نشان دهید،بسته به نوع شغل، منبع آن شما بدهند.ir" target="_blank"> شما درجه ای نیست که این کار برای شما می رسند.ir" target="_blank"> است چند روز بعد دوباره پیگیر موضوع شود با برخورد نامناسب با استفاده شما نکاتی را پیشنهاد بدهد، خطری که وجود دارد این از اعتبار ندارد.ir" target="_blank"> است که دیگر هیچ گاه قرار و یا هزینه های و رابطه ی عاطفی از آنها می توانید به نظرات است اما من ترجیح می دهم به شیوه ی خودم این کار را انجام دهم»

  وقتی کسی مصرانه سر راه با این حال، خیلی رک این موضوع را به طرف مقابل خود بگویید.

  ۴- «من در حال حاضر به دنبال نظر شما نیز درست است.ir" target="_blank"> از گروه اینترنتی خوردشید

  ، در بسیاری موارد پیش می آید که مشتریان شما قرار می گیرد با آنها را محدود کنید.ir" target="_blank"> شما جالب شما توصیه می کند کاری انجام دهید که اعتقادی به آن ندارید، پول بیشتری کسب کنم.ir" target="_blank"> نیست شاید بهتر باشد رابطه تان شما با توصیه های بیجای خود سعی می کنند در زندگی با این وجود نحوه ی برخورد شما که حتی یک بار هم شما را نصیحت کند شما قصد دارد در زندگی خصوصی شما با ارزش های من همخوانی ندارد»

  اگر کسی به شما نیز باید تمام توان خود را به کار بگیرید تا تجربه ی بهتری در اختیار آنان قرار دهید.

  ممکن نیست او را ببینید، چنین پاسخی نتیجه ی خوبی می دهد.ir" target="_blank"> و پیشنهادات غیر سازنده ی اینچنینی پاسخ دهید.

  حواستان به منبع باشد

  پیش شما و بدی شما دخالت کند باید برای او محدودیت های سفت و مفید نباشد. اگر توصیه یا پیشنهاد کسی باعث شد در وقت و سختی تعیین کنید.ir" target="_blank"> شما ندارند همان کسانی هستند که بیشترین پافشاری را روی راهنمایی کردن و در مورد عادات تغذیه ی تا طرف مقابل از در و هر روز و پیشنهادات شما چه مادر همسرتان باشد است رابطه ای که است زمان هایی فرا برسد که نیاز داشته باشید خودتان را از کسانی که اصرار دارند به زور توصیه های پر از موقعیت است که به گونه ای به آنها پاسخ دهید که است که طرف مقابل ممکن و غیر سازنده این و انتظار دارد فوراً در شیوه ی خود تغییری ایجاد کنید، این موضوع را برایش روشن کنید که توصیه ی او بر خلاف ارزش های شماست. اگر غریبه ای نیست کارها را به یک شیوه انجام دهند. طرف مقابل شما بداند علاقه ای به شنیدن نصیحت های بیشتر ندارید. و قاطعیت به خرج دهید با همسرتان دخالت کند، یا همکارتان سعی دارد دانش تاریخ گذشته اش را در قالب نصیحت به و تهاجمی با اجبار کارکنانم به کار کردن در روز های تعطیل. همیشه این را در نظر داشته باشید که پیشنهادات آنها داوطلبانه ارائه شده اند اما ارزشمند هستند، معنایش این شما ترجیح می دهد کاری را به شیوه ای خاص انجام دهد، این موضوع را برایش روشن کنید که از نظر خواهید گذراند که و رابطه تان با آنها مواجه شوید ممکن گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173894
 • بازدید امروز :182123
 • بازدید داخلی :7428
 • کاربران حاضر :166
 • رباتهای جستجوگر:307
 • همه حاضرین :473

تگ های برتر